METODY PŁATNOŚCI

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Do wyboru ponad 25 banków!

Szybkie płatności PayU

Płatność BLIK

BLIK umożliwia użytkownikom telefonów dokonywanie płatności w naszym sklepie. Wystarczy tylko telefon, aby prosto i bezpiecznie zapłacić za zakupy online. Nie trzeba podawać danych karty kredytowej, czy pamiętać o danych dostępowych do bankowości internetowej. Jest to metoda przede wszystkim wyjątkowo wygodna, wszechstronna i bezpieczna.

Co wyróżnia BLIK?

Wygoda – wystarczy telefon aby szybko zapłacić za zakupy on-line (nie trzeba posiadać karty kredytowej ani dostępu do konta internetowego). Bezpieczeństwo - dla każdej transakcji generowany jest jednorazowy, sześciocyfrowy kod, który można wykorzystać tylko przez dwie minuty. 

Przelew tradycyjny

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, Telefon, na Poczcie lub w Banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

NEXT LOOK Sp. z o.o.

Ul .Poznańska 131

60 - 185 Skórzewo (Polska)

 

Nr konta 86 1050 1520 1000 0090 3278 0414

W tytule przelewu podaj numer zamówienia!