• Obniżka

MAT CREAM 50ml + TONER 200ml + CLEANSING GEL 150ml - MAVEX ►Krem + tonik + żel oczyszczający

Zestaw kosmetyków normalizujących wydzielanie sebum

Indeks: 09-005 + 09-003 + 09-001

594,00 zł
475,20 zł Zniżka 20%
Brutto

● MAVEX HYDRATING MAT CREAM 50ml

Normalizujący sebum, matujący i nawilżający krem do twarzy. Do skóry zanieczyszczonej, mieszanej i tłustej ze skłonnością do trądziku. Ze środkami antybakteryjnymi. Przeciwdziała powstawaniu sebum i rozszerzeniu porów oraz widocznie zmniejsza efekt świecenia się skóry. Remineralizuje i przywraca równowagę hydrolipidową skóry oraz funkcje bariery skórnej. Kontrastuje z niedoskonałościami typowymi dla trądziku. 

● MAVEX PURIFYING TONER 200ml

Bezalkoholowy tonik do twarzy o działaniu ściągającym, złuszczającym, oczyszczającym i łagodzącym. Do skóry zanieczyszczonej, mieszanej i tłustej ze skłonnością do trądziku. Zawiera środki antybakteryjne. Skutecznie oczyszcza eliminując wszelkie ślady zanieczyszczeń. Przeciwdziała powstawaniu sebum i rozszerzeniu porów oraz widocznie zmniejsza efekt świecenia się skóry. Remineralizuje i przywraca równowagę hydrolipidową skóry oraz funkcje bariery skórnej. Przywraca skórze prawidłowe pH do poziomu kwaśnego, co chroni ją przed rozwojem bakterii. Kontrastuje z niedoskonałościami typowymi dla trądziku.

● MAVEX PURIFYING CLEANSING GEL 150ml

Żel oczyszczający o działaniu złuszczającym, oczyszczającym, normalizującym wydzielanie sebum i matującym. Do skóry zanieczyszczonej, mieszanej i tłustej ze skłonnością do trądziku. Ze środkami antybakteryjnymi. Głęboko oczyszcza, nie podrażniając, eliminuje nadmiar sebum i widocznie zmniejsza efekt świecenia się skóry. Kontrastuje z niedoskonałościami skóry typowymi dla trądziku. Na bazie glinki wulkanicznej, tlenku cynku i polihydroksykwasów (laktobionowy i glukonolakton).

Ilość
Dostępny!

Zamknąć
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu


►MAVEX HYDRATING MAT CREAM 50ml - Nawilżający Krem Matujący

Normalizujący sebum, matujący i nawilżający krem do twarzy. Do skóry zanieczyszczonej, mieszanej i tłustej ze skłonnością do trądziku. Ze środkami antybakteryjnymi. Przeciwdziała powstawaniu sebum i rozszerzeniu porów oraz widocznie zmniejsza efekt świecenia się skóry. Remineralizuje i przywraca równowagę hydrolipidową skóry oraz funkcje bariery skórnej. Kontrastuje z niedoskonałościami typowymi dla trądziku. Na bazie tlenku cynku, niacynamidu i polihydroksykwasów (laktobionowy i glukonolakton). Zawiera kompleks funkcjonalny Acnesil.

Efekty stosowania:

• Redukuje sebum i zwęża pory

• Działa matująco i odświerzająco

• Przywraca równowagę hydrolipidową

• Wspiera naturalna barierę ochronną skóry

Składniki aktywne: Kompleks Acnesil, Tlenek cynku, Niacynamid, Witamina E, Kompleks kwasów złuszczających, Koncentrat czystej żywicy ze świerku europejskiego, Usieciowany kwas hialuronowy, Olej szafranowy, Olej jojoba, Alantoina, Pantenol, Betaina, Krzemionka.

Nie zawiera: Parabenów, barwników, olejów mineralnych i parafiny, silikonów, glikolu propylenowego, formaldehydu, SLES/SLS, mikroplastiku, produktów pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Nałożyć na twarz i masować aż do całkowitego wchłonięcia. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.

►MAVEX PURIFYING TONER 200ml - Tonik Bezalkoholowy

Bezalkoholowy tonik do twarzy o działaniu ściągającym, złuszczającym, oczyszczającym i łagodzącym. Do skóry zanieczyszczonej, mieszanej i tłustej ze skłonnością do trądziku. Zawiera środki antybakteryjne. Skutecznie oczyszcza eliminując wszelkie ślady zanieczyszczeń. Przeciwdziała powstawaniu sebum i rozszerzeniu porów oraz widocznie zmniejsza efekt świecenia się skóry. Remineralizuje i przywraca równowagę hydrolipidową skóry oraz funkcje bariery skórnej. Przywraca skórze prawidłowe pH do poziomu kwaśnego, co chroni ją przed rozwojem bakterii. Kontrastuje z niedoskonałościami typowymi dla trądziku. Tonik oczyszczający składa się w 99% z naturalnych składników. Nie zawiera alkoholu, dlatego może być stosowany również przez osoby o szczególnie wrażliwej skórze.

Efekty stosowania:

• Redukuje wydzielanie sebum i zwęża pory

• Przywraca równowagę hydrolipidową i prawidłowe pH

• Wspiera naturalną barierę ochronną skóry

• Ochrona przed rozwojem bakterii

Składniki aktywne: Kompleks Acnesil, Ekstrakt z rumianku, Kompleks Erbaskina (łopian, lawenda, mniszek lekarski, karczoch, babka lancetowata i róża), Niacynamid, Usieciowany kwas hialuronowy, Koncentrat czystej żywicy ze świerku europejskiego, Alantoina, Pantenol, Betaina, Kwasowy kompleks złuszczający.

Nie zawiera: Alkoholu, parabenów, barwników, olejów mineralnych i parafiny, silikonów, formaldehydu, SLES/SLS, mikroplastiku, produktów pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Nałóż na oczyszczoną twarz za pomocą wacika. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami.

►MAVEX PURIFYING CLEANSING GEL 150ml - Żel Oczyszczający

Żel oczyszczający o działaniu złuszczającym, oczyszczającym, normalizującym wydzielanie sebum i matującym. Do skóry zanieczyszczonej, mieszanej i tłustej ze skłonnością do trądziku. Ze środkami antybakteryjnymi. Głęboko oczyszcza, nie podrażniając, eliminuje nadmiar sebum i widocznie zmniejsza efekt świecenia się skóry. Kontrastuje z niedoskonałościami skóry typowymi dla trądziku. Na bazie glinki wulkanicznej, tlenku cynku i polihydroksykwasów (laktobionowy i glukonolakton). Zawiera kompleks funkcjonalny Acnesil. Purifying Cleansing Gel składa się w 97% z naturalnych składników.

Efekty stosowania:

• Redukuje wydzielanie sebum i zwęża pory

• Działa matująco i odświerzająco

• Przywraca równowagę hydrolipidową

• Wspiera naturalna barierę ochronną skóry

Składniki aktywne: Kompleks Acnesil, Montmorylonit - glinka wulkaniczna, Biała glinka, Zielona glina, Tlenek cynku, Niacynamid, Kwasowy kompleks złuszczający, Ekobio pianka kokosowa, Usieciowany kwas hialuronowy, Koncentrat czystej żywicy świerkowej, Alantoina, Pantenol, Betaina.

Nie zawiera: Parabenów, olejów mineralnych i parafiny, silikonów, formaldehydu, SLES/SLS, mikroplastiku, produktów pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Glinka wulkaniczna, niezwykle bogata w minerały i posiadająca dużą powierzchnię adsorbcyjną: eliminuje nadmiar sebum, odblokowuje pory.

MAVEX
09-005 + 09-003 + 09-001
3 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii: