ODKRYT SEKREJ WYSZCZUPLAJĄCEJ PIELĘGNACJI Z BRUNO VASSARI

ODKRYT SEKREJ WYSZCZUPLAJĄCEJ PIELĘGNACJI Z BRUNO VASSARI

 Z linią BODY CARE Bruno Vassari robimy krok naprzód w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Nasze produkty do pielęgnacji ciała są stworzone z myślą o redukcji cellulitu i wyszczuplaniu sylwetki.

Siedzący tryb życia, niezrównoważona dieta i stres prowadzą do gromadzenia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa, odpowiedzialna za wchłanianie wolnych kwasów tłuszczowych i trójglicerydów z nadmiernie spożywanych kalorii, gromadzi się jako rezerwuar energii, wpływając negatywnie na naszą sylwetkę.

ADIPOCYTY I ICH ROLA W GROMADZENIU TŁUSZCZU

Podskórna tkanka tłuszczowa powstaje przez asocjację komórek znanych jako adipocyty. Do niedawna myślano, że istnieją tylko dwa rodzaje adipocytów: białe i brązowe. Ostatnie badania wykazały istnienie trzeciego typu: beżowych adipocytów.

BIAŁE ADIPOCYTY

Tworzą białą tkankę tłuszczową i są główną rezerwą tłuszczu w naszym ciele.

BRĄZOWE ADIPOCYTY

Stanowią brązową tkankę tłuszczową, specjalizują się w spalaniu tłuszczu w celu wytworzenia ciepła (termogeneza).

BEŻOWE ADIPOCYTY

Są dwufunkcyjne, mogą mieć formę aktywną i nieaktywną. Ich aktywność przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej.

TERMOGENEZA - PROCES SPALANIA TŁUSZCZU

Termogeneza to proces wytwarzania energii cieplnej w organizmie. Każdy ruch zużywa energię, a spożycie żywności tworzy "paliwo" niezbędne do termogenezy. Niewykorzystane paliwo jest przechowywane jako tłuszcz.

Równowagę energetyczną można podsumować następująco: Produkcja energii = Utrata energii +/- magazynowanie energii. Jeśli równowaga jest zachowana, nie dochodzi do magazynowania tłuszczu. W przypadku braku równowagi, organizm magazynuje nadmiar energii w postaci tłuszczu.

Kosmetyki z linii Bruno Vassari BODY CARE stymulują aktywność beżowych adipocytów, wspomagając redukcję tkanki tłuszczowej i poprawę sylwetki. Regularne stosowanie tych produktów przyczynia się do zwiększenia termogenezy, co pomaga w efektywniejszym spalaniu tłuszczu.

Z Bruno Vassari możesz odkryć skuteczne preparaty na cellulit i produkty wyszczuplające, które odnowią i ulepszą Twoją skórę, pomagając w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Nasza linia BODY CARE to Twoja tajna broń w dążeniu do idealnej sylwetki i zdrowego, pięknego ciała.

Komentarze

Dodaj komentarz