POZNAJ TAJEMNICĘ JĘDRNEJ SKÓRY Z HYALURONIC SLEEPING MASK

POZNAJ TAJEMNICĘ JĘDRNEJ SKÓRY Z HYALURONIC SLEEPING MASK

PROMIENNA CERA W ZASIĘGU RĘKI!
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego niektórzy ludzie mają tak piękną i promienną cerę, podczas gdy inni borykają się z problemami skórnymi? Odpowiedź może być prostsza, niż nam się wydaje. Kluczem do zdrowej i pięknej cery może być właśnie regularna pielęgnacja i odpowiednie produkty kosmetyczne, takie jak Hyaluronic Sleeping Mask BRUNO VASSARI.
Ta magiczna maska na noc to prawdziwa perełka wśród produktów do pielęgnacji skóry. Jej ultralekka, żelowa konsystencja doskonale nawilża skórę, wygładza ją oraz zapewnia efekt wypoczętej i promiennej cery. Dzięki wysoko i niskocząsteczkowemu kwasowi hialuronowemu oraz składnikowi aktywnemu Rhamnosoft HP, maska skutecznie rozjaśnia skórę, redukuje cienie i nawilża, wnikając głęboko w struktury skóry. To wszystko sprawia, że nasza skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i promienna.

Kwas hialuronowy: wysokie stężenie kwasu o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej działające na wszystkich warstwach skóry i zapewniające maksimum pielęgnacji i korzyści na wszystkich poziomach.

Rhamnosoft® HP: unikalny kompleks aktywny: jest to polisacharyd otrzymywany w drodze fermentacji bakteryjnej. Działa za pomocą złożonego systemu na poziomie komórkowym, który umożliwia lepszą komunikację komórkową, co pozwala uniknąć rozprzestrzeniania się zapalenia komórkowego. Istnieją badania, które potwierdzają, że ta substancja czynna poprawia produkcję endorfin przez komórki o 46%.

Połączenie obu daje efekt idealnej skóry. 

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA KWAS HIALURONOWY W PIELĘGNACJI SKÓRY?

Warto zauważyć, że kwas hialuronowy to jeden z najbardziej popularnych składników w kosmetykach przeciwstarzeniowych, który został doceniony przez wiele osób na całym świecie. Działa on na skórę nawilżająco i łagodząco, poprawiając jej elastyczność i sprężystość. 

Co to jest kwas hialuronowy?

Jest to polisacharyd - glikozaminoglikan, występujący głównie w skórze, stawach i chrząstkach.

W miarę upływu czasu ilość kwasu hialuronowego stopniowo zmniejsza się w naszym ciele. Oblicza się, że kiedy osiągniemy 50 rok życia, w naszych ciałach pozostanie tylko połowa. Utrata ta powoduje pojawienie się pierwszych zmarszczek oraz uczucie mniejszej objętości i jędrności skóry. Z tego powodu konieczne jest zastąpienie tego składnika skóry, jeśli chcemy, aby wyglądała tak, jak przed laty, kiedy skóra posiadała wysoką zawartość własnego kwasu hialuronowego.

Właściwości kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy ma właściwość zatrzymywania wody w procentach równych tysiącom razy jego wagi, a tym samym uzyskania odpowiedniego nawilżenia. Działa tak, jakby był gąbką, chwytając wodę i wypełniając skórę. Dlatego stosuje się go do nawilżania skóry, ponieważ odtwarza włókna, które wspierają tkanki skóry, zapewniając skórze lepszą formę. W rzeczywistości w naszym organizmie nie ma substancji, która zatrzymuje tak dużo wody. W rezultacie, dziś jego znaczenie jest nawet większe niż kolagenu.

Badania naukowe wykazały, że kwas hialuronowy stymuluje produkcję kolagenu w skórze, działa jako przeciwutleniacz i neutralizator wolnych rodników, utrzymuje elastyczność skóry, poprawia połączenia między komórkami, aby uniknąć utratę wody, oraz ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Rodzaje kwasu hialuronowego 

Powinniśmy mieć świadomość, że istnieją dwa rodzaje kwasu hialuronowego:

• Wysoka masa cząsteczkowa

• Niska masa cząsteczkowa

Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej (HMW):

(>1 000 000 daltonów) cząsteczka ta jest bardzo ciężka i dlatego nie może być wchłonięta przez skórę. Pozostaje osadzona na powierzchni skóry bez wchłaniania, wychwytując wodę z zewnątrz, utrzymując nawilżoną powierzchnię. Jego działanie nawilżające opiera się na tworzeniu na skórze cienkiego filmu (bez okluzji), który zatrzymuje odwodnienie poprzez TEWL. Pomaga również skórze chronić się przed uszkodzeniami spowodowanymi słońcem, powierzchownymi ranami i obrzękiem skóry. Pozostawia skórę nawilżoną o jedwabistym wykończeniu.  

Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej (LMW):

(<1 000 000 Daltonów) ma mniejszą objętość cząsteczkową, co pozwala mu wniknąć głębiej. Działa na głębszych poziomach wychwytując wodę międzykomórkową i gwarantując głębsze nawilżenie, a także działanie przeciwstarzeniowe - stymuluje produkcję kolagenu.

W HA50X używamy obu rodzajów kwasu hialuronowego, aby zapewnić pielęgnację we wszystkich warstwach skóry.

Dlatego też, jeśli pragniesz cieszyć się zdrową, promienną i młodzieńczą cerą, warto sięgnąć po Hyaluronic Sleeping Mask BRUNO VASSARI. Ten przełomowy produkt pomoże Ci zadbać o skórę, o której zawsze marzyłeś. Nie czekaj więc dłużej – spraw sobie chwilę relaksu i pielęgnacji przed snem, dzięki czemu obudzisz się rano z piękną i odświeżoną cerą.

Komentarze

Dodaj komentarz